Přihlášení:

Spolu s přihlášením souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami | Ztracené heslo?

Přesto zaútočit ?


Úroveň 142
Životy
90 %
Zkušenost
2.28 %
Síla
721
Dovednost
1402
Obratnost
1199
Odolnost
884
Charisma
857
Inteligence
904
Zbroj 25454
Poškození 655 - 751
Pozor

Jakmile tento předmět nasadíš, získá duševní pouto.Popis postavy

Pro ty co se tu honosí jaká sem lama atd...ano! tento účet je má prvnička,přesto jsem vždy vítězil v arénách a i tady jsem zaznamenával velké úspěchy ale postupem času se hra hodně změnila a i já přestal na dlouhou dobu hrát a má propast zde se jen zvětšovala...Na turmu nehraju,žoldáky jsem poskládal jen z věcí co mi padli,tedy odpadu nebo sem dodal z hlavní postavy.

Dohnat ztráty a chyby by šlo v pohodě,ale proč?Nemíním tu prodávat surky a hlídat tržiště,nabídku a poptávku,kovat jako vzteklý pes za rubíny.K čemu?! Nebo dokonce jet druhotný účet z jiné IP a dotovat se!Na to vážně ani nechci mít čas! To že jsem více pozadu, není tím že bych neuměl! ale že nechci být otrokem tohoto času. To radši půjdu se synem na výlet nebo si půjdu zaběhat či pořádně zacvičit. Já si tady nepotřebuji nic dokazovat! Hraji pro zábavu a s partou lidí se kterými si rozumím. Toť o mě vše! ¨

Gildám pod námi které bychom mohli ohrozit a mají strach vzkazuji jen tohle---
V klidu si střádejte goldy,vylepšujte budovy a snažte se vybudovat dobrou gildu, která slouží k účelu dobré zábavy aby vás to bavilo. Napadat vás nehodláme a pokud ano je to jen pro úspěchy. Stačí napsat a útoky přestanou ihned!
Nejsme žádní arogantní pitomci co se budou vysmívat jenom proto,že můžou. MY ANI NECHCEME!!!
Budu teď ctít pravidla a zásady naší gildy a své boje povedu čestně,spravedlivě a bez toho aniž bych se snížil k urážkám a všemu co je zde celkem už normální.

Mým nepřátelům a některým co mě uráželi odpouštím a doufám, že se vám bude dařit. Se vší úctou a respektem Dahaka:

Jenom blbec,který se dostane až na vrchol, absolutně znepříjemňuje hru všem ostatním a to platí jak tady,tak v reálném životě dvojnásob- to si pamatujte!


Věřím že člověk musí pilně trénovat tělo i ducha,věnoval se spoustě zájmům a zdokonaloval se jak to jen bylo v mých silách.
Fyzicky jsem však šel ještě dále a překonával sám sebe jak to jenom šlo a pořád na sobě makám!